Özel İdare personeline “Başarı Belgesi” ve “Teşekkür Belgesi” takdimi
Vali Fuat Gürel, sel afetinin yaşandığı Kastamonu Bozkurt, Şenpazar ve Devrekâni ilçelerinde görev alan İl Özel İdaresi personeline “Başarı Belgesi” ve “Teşekkür Belgesi” takdim etti.
Tarih: 7.10.2021 12:20:18


İl Özel İdaresinin Hamzalar Mevkiinde bulunan Ek Hizmet Binasında düzenlenen belge taktim törenine Vali Fuat Gürel´in yanı sıra İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Şube Müdürleri ile İl Özel İdaresi personeli katıldı.
Belge takdim töreninde açılış konuşmasını yapan ve Karabük Özel İdare Personelinin gittiği her yerde Karabük´ü en güzel şekilde temsil ettiğini belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “Karabük İl Özel İdaresi olarak Kastamonu bölgesinde meydana gelen sel afetinde güzel bir çalışma örneği gösterdik. Kastamonu´nun ilçeleri olan ve sel afetinden etkilenen Bozkurt, Şenpazar, Devrekâni ve Çatalzeytin´de ekiplerimizin yaptığı çalışmalarla Karabük´ün sesini duyurduk. Sel afetinden etkilenen bölgelerin kısa sürede içme suyu ve ulaşım problemlerini çözdük. Ben, arkadaşlarımla her zaman gurur duydum. Gittiğimiz her yerde bizleri en güzel şekilde temsil ediyorlar. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

/resimler/2021-10/7/1221208171376.jpg
11 Ağustos günü yaşanan sel afetinin ardından İçişleri Bakanlığı tarafından Kastamonu´nun Şenpazar ve Devrekâni ilçelerindeki çalışmaları koordine etmek ve hızlandırmak amacıyla afet bölgesinde görevlendirilen Vali Fuat Gürel ile birlikte hareket ederek yaklaşık üç haftalık özverili çalışmalarla Şenpazar ve Devrekâni ilçelerinin kısa sürede eski günlerine kavuşmasında büyük emek ve gayretleri olan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Abdullah Hüsam ve Eğitmen Mustafa Altan´a “Başarı Belgesi” ve Kastamonu Bozkurt, Şenpazar ve Devrekâni ilçelerinde görev alan 40 personele “Teşekkür Belgesi” takdim eden Vali Fuat Gürel, “Bildiğiniz üzere 11 Ağustos günü Kastamonu bölgesinde ülkemizin yaşadığı en büyük sel felaketlerinden biri yaşandı. Bu sel bizim ilimizde de Yenice, Eflani ve Ovacuma bölgemizi de etkiledi. Yapılan görevlendirme ile Kastamonu Şenpazar ve Devrekani ilçelerine arkadaşlarımızı görevlendirdik, orada insan üstü bir çabayla bir hafta kadar süre içerisinde yolları ulaşıma açtık ve içme sularını eski haline dönüştürdük.”

Vali Fuat Gürel, sel afetinin yaşandığı Kastamonu Bozkurt, Şenpazar ve Devrekâni ilçelerinde görev alan İl Özel İdaresi personeline “Başarı Belgesi” ve “Teşekkür Belgesi” takdim etti.

/resimler/2021-10/7/1221423796827.jpg
Vali Fuat Gürel, “Ancak Bozkurt´da görevli arkadaşlarımız biraz daha fazla mesai yapmak durumunda kaldılar, arkadaşlarımız görev aldıkları her noktada ilimizi en güzel şekilde temsil ettiler, bu vesile ile kendilerine çok teşekkür ediyorum. 11 Ağustos günü Bartın ilimizin bir kısım bölgesinde, Eflani ve Safranbolu ilçelerimizin bir bölgesinde, Sinop ilimizin Ayancık ve yoğunluk olarak Kastamonu´nun bir çok ilçesinde büyük bir sel afeti yaşandı. Bu afette insanlarımız hayatlarını kaybettiler, hepsine Allah´tan rahmet diliyorum. Sel afetinin hemen akabinde Bartın iline yardıma gidildi daha sonra Ulus ilçesinde yaşanan sorunların çözülmesi için orada kaldılar aynı gün Bozkurt ilçesine 7-8 araçlık bir müdahale ekibini gönderdik. Ülkemizde belki de ilk kez yapılan bir uygulama ile afet bölgesinde her ilçeye bir ilin valisi ile birlikte İl Özel İdaresi ekipleri birlikte bir görevlendirme yapıldı. Bizde ekiplerimizle birlikte Şenpazar ilçesinde görevlendirildik. Şenpazar ilçemize gittiğimizde ilk amacımız vatandaşlarımızın normal hayata dönebilmeleri adına ne gerekiyorsa el birliği ile gayretle destek verdik. Yapılan çalışmalar ile birlikte Şenpazar ilçemiz çok kısa süre içerisinde normale döndü, daha sonra da Devrekani ilçesine geçtik, orası da gerçekleştirilen gayretli çalışmalar ile çok kısa sürede normale döndü. Afet bölgesinde gayet sistematik ve belli bir plan doğrultusunda çalışan siz Özel İdare ekiplerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalarımızın özeti, kendi işimiz gibi belki kendi işimizin de ötesine afete maruz kalmış vatandaşlarımızın bir an önce normal hayata dönmeleri adına gece gündüz çalıştınız Allah razı olsun. İnşallah bu tür afetler olmaz bir daha afet yaşamayız, ülkemizin ve ilimizin başına gelmesin ama gelirse de elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyarız bu manada orada gayretli çalışan ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederim. İnşallah bundan sonraki süreçte hızlı bir şekilde kaldığımız yerden devam edeceğiz, şu an asfalt çalışmalarımız devam ediyor, belirlediğimiz hedeflerimize en kısa sürede ulaşmış olacağız. Şunu da ifade edeyim bölgemizin veya bizim ayarımızdaki bir ilin yapamayacağı kadar alt yapı işlerini sizler yapıyorsunuz. Ekiplerimize, arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, ailelelerinizle beraber sağlıklı bir ömür diliyorum.”diye konuştu.
Konuşmaların ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Abdullah Hüsam ve Eğitmen Mustafa Altan´a “Başarı Belgesi” ve Özel İdare Personeline “Teşekkür Belgesi” Vali Fuat Gürel ve İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen tarafından takdim edildi.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“Karabağ Zaferi İçin Tek Yürek”
“Karabağ Zaferi İçin Tek Yürek”
Ülkemizin maddi ve manevi desteklerde bulunduğu ve 30 yıllık Ermenistan işgaline son veren Karabağ Zaferi´nin birinci yıldönümü nedeniyle kutlama programı düzenlendi.
Türk Ocakları Karabük Şube Başkanı Deniz´den gazetemize ziyaret
Türk Ocakları Karabük Şube Başkanı Deniz´den gazetemize ziyaret
Türk Ocakları Karabük Şube Başkanı Doç. Dr. Taşkın Deniz gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Dursun Doğan ile görüştü.
Prof. Dr. Gürbüz´den gazetemize ziyaret
Prof. Dr. Gürbüz´den gazetemize ziyaret
Karabük Üniversitesi kurulduğu günden bu yana Yüksekokul Müdürlüğü, dekan vekilliği, dekanlık, bölüm başkanlığı gibi bir çok görev üstlenen KBÜ İİBF İşletme Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ahmet Gürbüz gazetemizi ziyaret etti.
"Geleceğe Nefes Dünyaya Nefes!."
"Geleceğe Nefes Dünyaya Nefes!."
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından vatandaşların çevreye ve yeşile karşı duyarlılığını artırmak amacıyla 2019 yılında başlatılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 11 Kasım tarihinin “Milli Ağaçlandırma Günü” ilan edilmesi ile bu yıl üçüncüsü kutlanan “Geleceğe Nefes Ol” projesi kapsamında fidan dikim töreni düzenlendi.
Ataş, Bölge Müdürlüğü koltuğuna oturdu
Ataş, Bölge Müdürlüğü koltuğuna oturdu
Memleketlimiz, eski Orman İşletme Müdürlerimizden Rıfat Ataş, Bursa Orman Bölge Yardımcılığı görevinden Isparta Orman Bölge Müdürü olarak atandı.
Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesi iade-i ziyaretlere başladı
Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesi iade-i ziyaretlere başladı
Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri iade-i ziyaretlere başladı.
Geri dönüşüm aracı kamyonetle çarpıştı: 3 yaralı
Geri dönüşüm aracı kamyonetle çarpıştı: 3 yaralı
Safranbolu´da geri dönüşüm atıklarını toplama aracı ile kamyonetin kafa kafaya çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı. Kamyonette sıkışan sürücü, AFAD ve itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
KBÜ “Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları” listesinde yer aldı
KBÜ “Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları” listesinde yer aldı
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Öğretim Üyeleri, Stanford Üniversitesi koordinasyonuyla yaklaşık 7 milyon araştırmacı üzerinde yürütülen çalışma sonucunda “Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları” listesinde yer aldı.
Uluslararası öğrencilerden ‘Mini Dünya Kupası´ turnuvası
Uluslararası öğrencilerden ‘Mini Dünya Kupası´ turnuvası
Karabük Üniversitesinde okuyan uluslararası öğrenciler arasında ‘10larca Millet Karabük´te Tek Ses´ projesi kapsamında düzenlenen futbol turnuvasının yarı finalistleri belli oldu.
Mescier´den MÜSİAD´a ziyaret
Mescier´den MÜSİAD´a ziyaret
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal´ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.
Yurtseven, imza gününde okurlarıyla buluşacak
Yurtseven, imza gününde okurlarıyla buluşacak
Şair/Yazar Ali Yurtseven, 16. Ankara Kitap Fuarı´nda okurlarıyla imza gününde buluşacak.
188 projenin bedeli 3 milyar 835 milyon 361 bin TL
188 projenin bedeli 3 milyar 835 milyon 361 bin TL
Karabük´te 2021 yılı dördüncü İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirildi.
Safranbolu´da TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı
Safranbolu´da TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı
Safranbolu Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından 16 farklı alanda çalışmaların sergilendiği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışı gerçekleştirildi.
"Kardemir 2022´yi İhracat ile Açıyor"
"Kardemir 2022´yi İhracat ile Açıyor"
Türkiye´nin ilk ve öncü sanayi kuruluşu Kardemir A.Ş., tamamlanan sertifikasyon süreçleri ve gün geçtikte gelişen üretim kabiliyetleri ile birlikte yurt içi tedarikin ardından, demiryolu tekerleğinde ihracata da başladı.
Safranbolu Belediyesi Aşevinden 40 aileye sıcak yemek
Safranbolu Belediyesi Aşevinden 40 aileye sıcak yemek
Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü´ne bağlı hizmet veren aşevinde, her gün 40 aile için sıcak yemek yapılıyor.
“Okullarımız sizlerle güzel”
“Okullarımız sizlerle güzel”
Yeni haftaya Emek Ortaokulu´nda başlayan Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, okulların öğrencilerle güzel olduğunu ifade etti.
Bakan Yardımcısı Şensoy´dan Karabük ziyareti
Bakan Yardımcısı Şensoy´dan Karabük ziyareti
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Karabük´e geldi.
Safranbolu Kıtırı marka olma yolunda ilerliyor
Safranbolu Kıtırı marka olma yolunda ilerliyor
Safranbolu Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren ve kısa adı SAKEM olan Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi´nde üretimi yapılan "Safranbolu Kıtırı", marka olma yolunda ilerliyor.
Çiğköftem 100. Yıl´da açıldı
Çiğköftem 100. Yıl´da açıldı
Adem Yılmaz ve ailesi tarafından işletilecek olan Çiğköftem Şubesi 100. Yıl Mahallesi 1003. Nolu Caddede açıldı.
Aniden yola fırlayan çocuğa otomobil çarptı
Aniden yola fırlayan çocuğa otomobil çarptı
Karabük´te ailesiyle beraber kaldırımda yürüdüğü sırada aniden yola fırlayan çocuğa otomobilin çarptığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
"Sizler Bizlere ve Bu Şehre Emanetsizin"
"Sizler Bizlere ve Bu Şehre Emanetsizin"
Vali Fuat Gürel, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu´na (KYK) bağlı olarak hizmet veren İsmail Necati Efendi Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret ederek yemeğini öğrencilerle birlikte yedi.
BASIN İLAN KURUMU İLAN PORTALI

/resimler/2017-1/4/0122033983319.jpg

 

 

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
DOLAR
13.3363
EURO
15.1049
2 Aralık 2021 Perşembe
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Güzelliği sevdiği kadar, erdemi de seven bir insanı daha görmedim.

Konfüçyus
deneme deneme

deneme 4